Životopis Alice Cullenove

19. března 2009 v 17:10 | Luciik-autorka blogu |  Ashley Greene (Alice)
Mary Alice Brandon Cullenová

Stav:
upír

Přeměna na upíra: v 19 letech

Narozena: Biloxi, Mississppi

Barva vlasů: tmavě hneda

Barva očí: Upíří zlatá/černá

Výška: 150 cm

Fyzický popis: podobná elfovi, malá, hubená, jemné rysy, krátké vlasy, rozježené na všechny směry...do jehliček, chodí jako když tančí

Schopnosti: Může vidět do budoucnosti.

Rodina: Přitel Jasper. Carlisle a Esme jako rodiče a ostatní jako sourozenci.

Proměnil ji: Pracovník v ústavu


Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro choromyslné kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stala se chráněnkou upíra, která pracoval v budově. James, upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír. Jakmile mu bylo jasné, že po ní James jde, on, ten upír který pracoval v blázinci, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil toho druhého upíra. Neměla žádnou vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu.

V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Pátral po někom a Alice mu poskytla to, co hledal. Jeden druhého našli v roce 1948 a roku 1950 našli Carlisla pomocí jejích vizí. Od té doby se stali členy rodiny.

Alice s Bellou se staly dobrými přítelkyněmi prostřednictvím jejího přátelství s Edwardem. V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil informovat Bellu. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.


moc moc se omlouvam tohle jsem okopirovala z http://stmivani.high-forums.com a oni to okopirovali z www.stmivani.wz.cz no a když nic tak alespon reklama : Určite se tam juknete je to tam super najdete tam moooc užitečnych imformaci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama