Únor 2009

Breaking down -3.Dlouhá noc

17. února 2009 v 17:51 Breaking down
3. VELKÝ DEN
Bleskově jsem otevřela oči.
Zadýchaná a chvějící se jsem ležela ještě několik minut ve své teplé posteli, pokoušejíc se osvobodit od děsivého snu. Obloha za mým oknem přešla z černé na šedou a následně na bledě růžovou, zatímco jsem čekala, až se tlukot mého srdce opět ustálí.
Když jsem se konečně vrátila do reality mého mírně chaotického, důvěrně známého pokoje, byla jsem sama sebou znechucená. O čem to sakra sním noc před svojí svatbou! To mám z toho, že se nechám uchvátit děsivými historkami uprostřed noci.
Dychtivá setřást ze sebe tu noční můru, jsem se oblékla a zamířila dolů do kuchyně dlouho předtím, než bylo nutné. Nejdřív uklidím už tak dost čisté místnosti, a potom co Charlie vstane, mu udělám palačinky. Byla jsem příliš rozrušená, než abych se starala o svoji vlastní snídani - jen jsem netrpělivě seděla na svém místě, zatímco jedl.

Sem asi blazen

16. února 2009 v 19:59
Mno co řict asi sem se zblaznila neni to poprve ale po dlouhe dobe se u mě zase objevil muj 6 smysl (debilita)rozhodla sem se apsat neco jako povidku melo by se to jmenovat Usvit a melo by to byt neco jako pokračovani 3 dilu Twilight serie Zatmeni . No včera sem zase byla jen tak z nudy na netu a hledala neco noveho o Twilight a narazila sem na nejake povidky od normalnich lidi a ne žednych spisovatelu takže sem si řekla že bych to mohla zkusit taky mno už sem na začatku 1.kapitoly , ktera se jmenuje Překvapeni no nic vic vam k tomu řikat nebudu jelikož jak se znam tak to bude hrozna kravina a asik to zde ani nedam (stydim se za ty kraviny co mi prijdou na mozek) ale pokud by tady byl někdo kdo by to chtěl taky zkusit tak mi klidne mužete poslat vaši povidku pres meil a ja se to pokusim dat sem na blog a určite k tomu dejte jmeno , kdo by chtel tak i bydllište a věk aby si nekdo nemyslel že sem mu to škohla (zas takova svine zase nejsem !)a pokud se mi ta moje povidka bude libit -o čemž pochybuju- tak ji sem dam at si mužete prečist kraviny z me hlavy . No neco vam řeknu včera sem skoro brečela z prectavy že dalši den budu muset vztavat do školy brrrrrrr ješte ted me to desi ale chtela sem jit brzo spinkat že se mi bude snad lip vztavat no a v noci asi tak ve 3:00 rano sem se vzbudila a pak už sem nemohla usnout HRUZA ve škole sem malem usla ale když sem zrovna neležela na lavici a neusinala sem tak sem se pořad smala takže klik jo a muj meil kde mi mužete posilat vaše povidky je kova.lucka@seznam.cz takže když tak mi to pošlete a do dne by to tady melo byt

Breaking down - 2.Dlouhá noc

15. února 2009 v 10:47 Breaking down
2. DLOUHÁ NOC
"Už teď mi chybíš."
"Nemusím odjet. Mohl bych zůstat…"
"Hmm."
Nastal dlouhý okamžik ticha, jen tlukot mého srdce, přerývaný rytmus našich dechů a šepot našich rtů pohybujících se v dokonalé souladu.
Občas bylo tak snadné zapomenout, že líbám upíra. Ne protože vypadal normálně nebo lidsky - ani na vteřinu jsem nemohla zapomenout, že objímám spíše anděla než-li člověka - ale protože dělal jakoby nebylo nic zvláštního mít jeho rty naproti mým, naproti mé tváři, mému hrdlu. Tvrdil, že už dávno nebyl v pokušení vzít si moji krev, neboť představa mé ztráty ho vyléčila z jakékoli touhy po ní. Ale já jsem věděla, že vůně mé krve mu stále působí bolest - stále mu spaluje hrdlo, jakoby vdechoval plameny.

Breaking down - 1.Zasnoubená

14. února 2009 v 14:05 Breaking down
1. ZASNOUBENÁ
Nikdo na tebe nezírá, namlouvala jsem si. Nikdo na tebe nezírá. Nikdo na tebe nezírá.
Ale, protože ani sobě jsem neuměla přesvědčivě lhát, musela jsem se ujistit.
Jak jsem čekala, až se třetí světlo semaforu rozsvítí zeleně, nakoukla jsem doprava - ve svém minivanu ke mně Paní Weberová otočila celou vrchní polovinu těla. Její oči se zabořily do mých a já ucukla, přemýšlela jsem, proč nepřestává zírat nebo se netváří zahanbeně.
Ještě pořád platilo za společenské pravidlo nezírat na ostatní, nebo ne? Copak ani to na mě už neplatilo?
A pak jsem si vzpomněla, že okna v tomhle autě byla tak tmavá, že nejspíš neměla nejmenší ponětí, že v autě sedím já, nebo že jí dokonce kdokoli přistihl, jak se dívá. Snažila jsem se utěšit tím, že ve skutečnosti vůbec nezírala na mě, jen na to auto.
Moje auto. Uff.
Podívala jsem se nalevo a povzdychla si. Dva chodci byli přimrazení k okraji chodníku, a jak zírali, míjeli příležitost přejít silnici. Za nimi Pan Marshall hloupě civěl přes skleněnou výlohu jeho obchodu se suvenýry. Přinejmenším neměl nos přilepený ke sklu. Ještě ne.
Světlo zasvítilo zelenou a já, v touze rychle utéct, dupla jsem bez přemýšlení na pedál - obvyklým způsobem, jakým bych nakopla svůj prastarý Chevy náklaďáček k pohybu.
Motor zavrčel jak divoký panter a auto vyrazilo vpřed tak rychle, že se mi tělo vmáčklo do černě koženého sedadla a můj žaludek se drtil o mojí páteř.
"Argh!" zalapala jsem po dechu, jak jsem se natáhla pro brzdu. Zachovala jsem si chladnou hlavu a jen skromně poklepala na pedál. Auto i přesto prudce skočilo do absolutního zastavení.
Nevydržela bych, kdybych se teď podívala na reakci lidí. Pokud do teď měli jakékoli pochybnosti o tom, kdo řídí tohle auto, tak teď už ne. Špičkou palce u boty jsem jemně popošlápla plynový pedál o méně než polovinu milimetru a auto opět vystřelilo dopředu.

Film Twilight

13. února 2009 v 9:31
Takže film Stmívání :
Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní.
Na první hodině v nové škole si přisedne k tajemnému a okouzlujícímu Edwardu Cullenovi, kluk, který je jiný než všichni ostatní. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně.
I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny.
Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...
Pokud jste to ješte neviděli tak doporučuju je to tady akorat na megavideu takže budete muset čekat a je to taky zde a je to tady lepši jelikož to není na megavideu takže si to užijte je to fakt best !!

Stmívání(twilight)

13. února 2009 v 9:08

Oficialní stránka Twilight je tady


Bella a Edward

12. února 2009 v 19:23

tady ten obrazek se mi važne libi

Rozbřesk

12. února 2009 v 19:16 Knížky
Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?No našla sem jen tohle no a neco doplním : Bella bude mit svadbu a pak otehotni a to dite bude napul člověk a na pul upir . To dite Bellu zevnitř jejiho tela bude ničit a nakonec skoro umře když se ditě narodi a Edward z ni uděla upirku . Tohle je posledni dil cele Twilight sagy a je asi ze všech nejlepši (podle me ) a neco smutneho Rozbřesk vyjde až 25.3.2009 jj ja vim už to neni tak dlouho ale stejne. No kdybyste nechteli čekat tak sem dam i nake kapitoly aspon myslim protože mam blog poprve a nwm jestli to nak pude skutit no uvidime zatim papa

Zatmění

12. února 2009 v 19:05 Knížky
Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Později však do Isabellina života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Isabelle.Seattlem otřesa série záhadných vražd a Bele znovu hrozí nebezpečí od zaludne upirky , ktera se ji snaži zabit.Uprostred toho se musí rozhodnout čemu dá přednost : laskou k Edwardovi nebo přatelství s Jacobem.

Nový měsic (New moon)

12. února 2009 v 18:45 Knížky
Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitějšií než vlastní život :Edward Cullen.Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnejši,než si Bella dovede vůbec představit.Edward už Bellu zachranil ze sparů zla ,avšak nyní , když jejich vztah ohrožuje vše , co je jim drahé, oba zjištují , že jejich potíže teprve začínaji .......

Stmívání

12. února 2009 v 18:24 Knížky
Takže něco o knize Stmívání (no napsala bych Vam tady neco sama ale je o mě zname že vysvětlovat neumim vubec nic takže bysteto nepochopili tady neco skopčeneho )


Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama.

Něco o mě

12. února 2009 v 18:09
ahoj jmenuju se Lucka většina mych kamaradu mi řika Lucik a neco na ten zpusob je mi 13 let bydlim v Opavě a miluju twilight uplne šilene takže proto sem udelala tenhle blog no a to je asi všechno co Vam o me mužu řict takže doufam že se Vam tady bude libit pp